čištění čaker pomocí andělů

26. června 2007 v 6:35 | LG. |  Andělé
Čištění čaker (Doreen Virtue, PH. D. - Andělská medicína)
Čištění a harmonizace čaker nám pomáhá, abychom užívali větší rozsah energie, zesílené psychické schopnosti a lepší zdraví. Cílem je rovnoměrně rozšířit každou čakru a zajistit jejich čistotu uvnitř i vně. Představte si čakry jako pórovité drahokamy, které vyžadují pravidelné vnitřní a vnější leštění. Metod, jak čistit a harmonizovat čakry, existuje mnoho. Zde jsou dvě z nich, velmi rychlé a účinné:
  • HLOUBKOVÉ PĚNOVÉ ČIŠTĚNÍ vizuálně či pocitově si představte, jak skrze korunní čakru, rozevírající se na temeni hlavy, vléváte do těla džbán bílého pěnového, tekutého čistidla. Pozorujte a prociťujte, jak tato pěna proudí kolem a dovnitř každé čakry. Pěna rychle a do hloubky čistí každou čakru zevnitř i vně od veškerých nečistot, usazenin a odpadu. Pak požádejte archanděla Rafaela, aby do vás vlil zelené světlo, které smyje všechnu pěnu a odplaví zbytky nečistot - dokud nejsou vaše čakry zářivě čisté.
  • BÍLÉ SVĚTLO představujte si vizuálně nebo v duchu paprsek bílého světla, jak vstupuje temenem do vaší hlavy a šíří se hluboko do vašeho těla. Prociťujte, jak bílé světlo čistí a rozšiřuje nejprve vaši rubínově červenou čakru na konci. Pak si představte nebo prociťujte, jak bílé světlo čistí a rozšiřuje vaši oranžovou sakrální čakru, která je uprostřed mezi vaším pupkem a kořenovou čakrou. Následně bílé světlo pročišťuje žlutou čakru solar plexu,přímo za vaším pupkem. Poté bílé světlo zahřívá vaši hruď a zvyšuje velikost a jasnost smaragdově zelené srdeční čakry. Potom bílé světlo otevírá, čistí a rozšiřuje vaši světle modrou krční čakru v oblasti Adamova jablka. Následně bílé světlo aktivuje, pročišťuje a rozšiřuje vaši indigově modrou makro třetího oka, umístěnou mezi tělesnýma očima. Pak bílé světlo otevírá a pročišťuje vaše ušní čakry, které se nacházejí nad obočím. Konečně bílé světlo opět vychází ven vaší korunní čakrou v barvě královského purpuru na temeni vaší hlavy. Všechny vaše čakry jsou teď co do velikosti stejné a všechny zevnitř září bílým světlem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama