Harmonizace čaker pomocí automatické kresby

14. června 2007 v 13:41 | LG. |  Malování
NAKRESLI OBRÁZEK "BEZPEČÍ!
POUŽIJ V NĚM HODNĚ BAREV, KOIK BUDEŠ CHTÍT, A DEJ TAM HODNĚ A HODNĚ ČERVENÉ. PŘEDSTAV SI OHEŇ V KRBU, KDE PRASKAJÍ VĚTVE A VŮNI VEČEŘE, KTEROU VAŘÍ TVÁ MATKA. PŘEDSTAV SI JEJÍ OBJETÍ, KDYŽ TĚ VÍTÁ OPĚT DOMA. PŘEDSTAV SI VZPOMÍNKU NA DOMOV, KDYŽ JSI HODNĚ A HODNĚ DALEKO, VNÍMEJ TU SÍLU A ENERGII VYCHÁZEJÍCÍ Z TVÉHO NITRA, PLNÉHO VŮLE A CHTĚNÍ. TVÁ VŮLE JE NEZDOLNÁ, JENOM TY JI ŘÍDÍŠ, JEN TY A NIKDO JINÝ S NÍ NEMŮŽE A NEUMÍ MANIPULOVAT … TO JE TVÁ SÍLA BYTÍ, TVÉ ZAKOTVENÍ A BEZPEČÍ TADY NA ZEMI … ZKUS TO NAKRESLIT

NAKRESLI OBRÁZE "RADOST"

ZAS V NĚM POUŽIJ LIBOVOLNÉ MNOŽSTVÍ BAREV TAK, ABY PŘEVAŽOVALA ORANŽOVÁ BARVA. VYBAV SI RADOST ZE SETKÁNÍ S PARTNEREM, VYBAV SI ROZKOŠ MILOSTNÝCH DOTEKŮ, SOULAD VŠECH ORGÁNŮ A SMYSLŮ A TĚLESNÝ POCIT PŘI PROŽÍVÁNÍ VÁŠNĚ. PŘEDSTAV SI RADOST S JAKOU VÍTÁŠ DO ŽIVOTA BYTOST, KTERÁ VZEŠLA ZE TVÉHO LŮNA A JÍŽ SE JEMNĚ DOTÝKÁŠ … VNÍMEJ NAPLNO ZÁZRAK STVOŘENÍ, PROBUĎ SVOU FANTAZII, TY JSI SOUČÁST VELKÉHO ZÁZRAKU, RADUJ SE Z KAŽDÉHO DNE A Z KAŽDÉHO DOTEKU … ZTVÁRNI TEN POCIT.

NAKRESLI OBRÁZEK "MÉ MOCNÉ JÁ"

MŮŽEŠ TVOŘIT LIBOVOLNÝMI BARVAMI, V TOMTO OBRÁZKU BY MĚLA PŘEVAŽOVAT ŽLUTÁ BARVA. PŘEDSTAV SI VE SVÉ MYSLI VŠECHNO, OČ USILUJEŠ, CO JSI DOKÁZAL, CO SE TI POVEDLO A NA ČEM JEŠTĚ USILOVNĚ PRACUJEŠ. DEJ TAM TAKÉ DÁVKU ODVAHY, HRDOST, SEBEVĚDOMÍ CTIŽÁDOST IZODPOVĚDNOST. PŘEDSTAV SI SVĚTLO NĚKDE UVNITŘE A JEHO SÍLU, SÍLU MOCNÉHO JÁ. DEJ HODNĚ SÍLY DO SVÉHO JÁ, DO SVÉHO NEZDOLNÉHO JÁ, KTERÉ ZŮSTÁVÁ VŽDY A ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ SAMO SEBOU, NIC A NIKDO NEMŮŽE ZNIČIT JEHO IDENTITU. VYKRESLI TEN POCIT.

NAKRESLI OBRÁZEK "MÁM SEBE RÁD"

POUŽIJ VŠECHNY PASTELKY, KTERÉ MÁŠ, HLAVNĚ HODNĚ ZELENÉ A TAKÉ TROCHU RŮŽOVÉ. PŘEDSTAV SI SVÉ SRDCE, SNAD USTRAŠENÉ, TOUŽÍCÍ NEBO PLNÉ LÁSKY. KŘEHOUČKÉ I SILNÉ S OTEVŘENOU NÁRUČÍ. PŘEDSTAV SI ZELENÉ PAPRSKY LÁSKY ZLATĚ SE TŘPYTÍCÍ, KTERÉ PROUDÍ K TVÉMU SRDCI ZE VŠECH STRAN A SAMETOVĚHLADÍ JEHO RŮŽOVÉ A BEZPBRANNÉ NITRO. CÍTÍŠ TEN PROUD ZZDRAVUJÍCÍ SÍLY A LÁSKY,KTERÁ JE BEZPODMÍNEČNÁ ODPOUŠTĚJÍCÍ, VÁŠNIVÁ, PRUDKÁ, SOUCITNÁ A DÁVAJÍCÍ. JE TO NOVÝ OZDRAVNÝ PŘÍSUN PAPRSKŮ LÁSKY, KTERÉ NAVŽDY UZDRAVÍ TVÉ SRDCE A NATRVALO V NĚM SPOČINE.

NAKRESLI OBRÁZEK "VOLÁM A KŘIČÍM DO SVĚTA"

ZAS VEZMI PASTELEK TOLIK, KOLIK BUDEŠ CHTÍT, HLAVNĚ SI PŘIPRAV SVĚTLE BLANKYTNĚ MODROU A TYRKYSOVOU. VŠECHNO, CO CHCEŠ ŘÍCI, I TO NEVYSLOVENÉ, VEPIŠ BARVOU A TVAREM POMOCÍ PASTELEK NA PAPÍR. VYTVOŘ BAREVNÉ SDĚLENÍ O SOBĚ, O SVÉM KRÁSNÉM JÁ, O VŠEM CO DOKÁŽEŠ, CO SE TI LÍBÍ, CO BYS CHTĚL A S ČÍM NESOUHLASÍŠ. UKAŽ SE TAKOVÝ JAKÝ JSI, UKAŽ SE JAKO ORIGINÁL KRÁSNÉ BYTOSTI, KTERÁ DOKÁŽE BEZE ZBYTKU SDĚLIT KAŽDÝ SVŮJ POCIT A ZŮSTÁVÁ VŽDY SAMA SEBOU. ZKUS ZTVÁRNIT VŠE, CO CHCEŠ ŘÍCI, UVOLNI SE, JAK SE CÍTÍŠ? S ODSTUPEM ČASU PAK MŮŽEŠ OPAKOVAT TÉMA TÉTO KRESBY AŽ BEZE ZBYTKU VYTVOŘÍŠ VNITŘNÍ ROVNOVÁHU "SDÍLENÍ A NASLOUCHÁNÍ"
NAKRESLI OBRÁZEK "VÍM A UMÍM"
DOPŘEJ SI ČAS NA NÁLEŽITÉ UVOLNĚNÍ A ZKLIDNĚNÍ DECHU. ZAVŘI SI NA CHVÍLI OČI, PŘED TEBOU ZAS LEŽÍ VŠECHNY PASTELKY, KTERÉ MÁŠ. SOUSTŘEĎ SE NA SVÉ NITRO A INTUITIVNĚ VYBÍREJ PASTELKY. PRO TENTO OBRÁZEK POUŽIJ HLAVNĚ INDIGOVĚ MODROU BARVU, TO JE BARVA NOČNÍ OBLOHY, HODNĚ TMAVĚ MODRÁ. TIŠE A JEMNĚ OBRACEJ SVŮJ VNITŘNÍ ZRAK DO SVÉHO NITRA A NAJDI TAM SVÉ PŘÁNÍ, SVOU MOUDROST, CHTĚNÍ. NAJDI TAM TO CO CHCEŠ NAJÍT, TO CO JSI TY, A TO ČÍM CHCEŠ BÝT. PASTELKOU ZTVÁRNI TY NEJKRÁSNĚJŠÍ SNY A VIZE A MĚJ HODNĚ SMĚLÉ A NÁROČNÉ SNY OBJEV SVOU MOC A ZKUS JI ZTVÁRNIT. KRESLI TAK DLOUHO, JAK BUDEŠ CHTÍT, AŽ BUDE VŠE ZTVÁRNĚNO. PŘIDEJTAM JEŠTĚ NĚCO NAVÍC, JEŠTĚ TO, NA CO SI TŘEBANETROUFÁŠ POMYSLET, I TO TAM DEJ, TVÁ INTUICE TI DOBŘE PORADÍ. PAK ZASE ZKLIDNI SVÉ NITRO. DAL JSI MU PEČEŤ VÍRY, S POKOROU A ODEVZDÁNÍM VNÍMEJ BAREVNÉ VIBRACE VYTVOŘENÉHO OBRÁZKU.

NAKRESLI OBRÁZEK "JSEM ZÁZRAKEM STVOŘENÍ A NEKONEČNA"

PŘED ZTVÁRNĚNÍM TOHOTO TÉMATU SE PONOŘ CELOU SVOU MYSLÍ A CELÝM SVÝM BYTÍM DO DLOUHÉHO HLUBOKÉHO TICHA, DO TICHA BEZ MYŠLENEK. DO TAKOVÉHO TICHA, KDY BUDEŠ VNÍMAT SVÉ BYTÍ V MINULOSTI, PŘÍTOMNOSTI I BUDOUCNOSTI, JAKO VELIKÝ BOŽSKÝ PLÁN, JAKO ZÁZRAK STVOŘENÍ. NIC NEOČEKÁVEJ, JEN SE ODEVZDEJ. PŘEDSTAV SI SVÉ BYTÍ JAKO NEKONEČNOU CESTU VESMÍRE MEZI MILIARDAMI HVĚZD, TAK JAKO MILIARDAMI LIDSKÝCH DUŠÍ, ROZDÍLNÝCH A PŘESTO STEJNÝCH - STEJNÝCH PRO JEDINÝ A STEJNÝ ÚKOL: POZNÁNÍ POCHOPENÍ ZÁZRAKU, KTERÝ TI DÁVÁ ŽIVOT. SVÝM VNITŘNÍM ZRAKEM SLEDUJ POZORNĚ SVÉ POCITY, NEROZPTYLUJ SE, ZŮSTAŇ VE SVÉM STŘEDU A ZAČNI KRESLIT OBRÁZEK TAK, JAK TI RADÍ INTUICE. MÁŠ NA VYBRANOU ŠIROKÉ SPEKTRUM BAREV, POUŽIJ JICH KOLIK CHCEŠ, ALE HLAVNĚ NEZAPOMN NA TEMNĚ FIALOVOU BARVU. JAKOBY Z VÝŠKY SLEDUJ SVOU RUKU, KTERÁ JE NYNÍ VEDENA SPOJENA SNAD S CELÝM VESMÍREM, BOHEM, ZVÝM STRÁŽNÝM ANDĚLEM. JE VEDENA TAK, ABY ZTVÁRNIILA BYTÍ TVÉ DUŠE ZDE NA ZEMI, PRÁVĚ ZDE, PŘI PLNĚNÍ VELKÉHO POSLÁNÍ ZAČÍNAJÍCÍCHO VŽDY ZÁZRAKEM STVOŘENÍ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama