Kreslení pravou mozkovou hemisférou

15. června 2007 v 12:55 | LG. |  Malování
Kreslení pravou mozkovou hemisférou.
Kreslení je jednou z mnoha možností, jak ukázat, co člověk skutečně dokáže. Někdo nevěří ve své schopnosti v matematice, jiný v jazycích, někdo neumí zpívat a další si zkrátka nevěří v ničem.
Toto je kurz, který lidem pomůže dokázat si, že to tak není. Že i oni mají neskutečné možnosti a schopnosti. Problém je v tom, že jim je nikdo nepomohl rozvinout, a oni neví jak na to. Nejvíce jim však brání strach. Strach udělat první krok, strach udělat změnu, strach z toho, co by tomu řekli ostatní, strach z toho že, některé věci nedokáži , ….. z čeho ještě máte strach?
Všechny naše dovednosti máme uloženy hluboko v pravé mozkové hemisféře a bojíme se, nebo nevíme jak, jich využít. Když se ale správně zapojí pravá a levá část mozku, dokážeme úžasné věci. Zrovna tak, jako každý z nás je obdařen schopností naučit se číst a psát, je obdařen i dalšími schopnostmi a dovednostmi.
Jak začít odkrývat své skryté schopnosti?
Začněme třeba tam, kde si nejméně věříme. Ten, kdo umí třeba jen držet tužku v ruce, nebo i ten, který má nějaké zkušenosti s kreslením, asi sotva uvěří, že by mohl za 3 dny nakreslit vlastní portrét podle fotografie. A to na formát A3.
KURZ JE DŮKAZEM TOHO, ŽE TO JDE. A HLAVNĚ, ŽE TO JDE KAŽDÉMU, KDO KURZEM PROJDE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama