Andělské modlitby

11. července 2007 v 14:22 | LG. |  Andělé

MODLITBA ZA VYLÉČENÍ STRESU

Drahý Bože, archanděli Rafaeli a archanděli Michaeli,
Zdá se, že stres mi vážně ubližuje a já potřebuji vaši pomoc. Prosím zbavte mě tlaků, které jsem sám/sama na sebe uvalil/a. Rafaeli, žádám Tě, abys mě zahalil svou léčivou energií a mé tělo tak mohlo setřást následky stresu. Michaeli, Tebe žádám o odstranění důsledků negativních a ustrašených myšlenek včetně vláken, jež mě vysávají. Jsem připraven/a zbavit se špatných návyků, jako je sebetrýznění, podléhání diktátu času nebo jiných předsudků vytvářejících stresové situace. Ve skutečnosti vím, že mám dostatek času i energie, a žádám vás, abyste mi pomohli uvědomit si tento dostatek právě teď. Děkuji vám. Amen.
MODLITBA ZA VYLÉČENÍ ZÁVISLOTI
Milovaný Bože, duchu svatý, Andělé,
Vím, že žádostivost a závislost něco vlastnit, je vlastně touhou po boží lásce. Prosím pomozte mi pocítit, že jsem prostoupen/a vaší všudypřítomnou láskou. Jsem ochoten/a se zbavit všech strachů, které by mi bránily uvědomit si Vaši lásku. Žádám Vás, abyste mě očistili od přesvědčení, myšlenkových schémat, pocitů a myšlenek, jež mé touhy spouštějí. Prosím ukažte mi cestu k lidem, situacím a zážitkům, které podpoří mé odhodlání žít život bez jakýchkoliv závislostí. Odevzdávám veškeré své touhy do Vašich rukou a žádám o další anděly, kteří by mě zahrnuli světlem zdraví a míru. Prosím pomozte mi nyní a pro vždycky. Amen
MODLITBA ZA ZDRAVÍ A UZDRAVENÍ
Drahý Bože,
Vím, že jsi mě stvořil jako svůj dokonalý obraz. Prosím Tebe, Ducha svatého a archanděla Rafaela, abyste mi pomohli poznat a prožívat dokonalé zdraví mého fyzického těla.Jsem ochoten/a se zbavit všech myšlenek a činů, jež vytváří iluzi nemoci a bolesti. Vím, že jsi všudypřítomný a tedy existuješ v každé buňce mého těla. Prosím pomoz mi pocítit ve svém fyzickém těle Tvou lásku a poznat, že mě právě teď chováš ve své náruči. Amen.
MODLITBA ZA UZDRAVENÍ ZVÍŘETE
Drahý Bože,
Žádám, abyste Ty, archanděl Rafael a andělští léčitelé zahrnuli mé zvířátko Svou léčivou energií lásky. Prosím pomozte mému zvířátku i mně pocítit klid, aby léčení mohlo započít. Prosím sešlete nám zázrak, vždyť ve Vašich očích je vše dávno uzdravené. Žádám Vás, abyste mi dopomohli k víře a důvěře, a já tak mohl/a ihned pocítit Vaši lásku ve svém zvířátku i v sobě. Děkuji Vám.
MODLITBA PŘI POTÍŽÍCH S VÁHOU A CHUTÍ
Nejdražší Bože,
Dnes jsem se rozhodl/a, že od teď budu mít chuť pouze na zdravé a nízkotučné potraviny a nápoje. Jsem odhodlaný/á zbavit se všeho strachu, který by mě vedl k přejídání. Vím, že mě vedeš v každém okamžiku mého života včetně těch chvil, kdy jím a piji. Žádám Tě, abys mě nadále poctil Boží moudrostí a klidem a aby všechna má rozhodnutí týkající se jídla a pití vycházela z mého vyššího já. Děkuji Ti, amen.
MODLITBA PŘI POTÍŽÍCH SE SPÁNKEM
Můj stvořiteli,
Prosím dopomoz mi dnes v noci ke klidnému a tvrdému spánku. Prosím sešli mi strážné anděly, kteří by můj domov chránili ze strany severní, jižní, východní i západní. Představuji si svůj dům obklopený božským bílým světlem Tvé ochraňující lásky. Jsem ochoten/a předat Tobě a andělům všechny své starosti a obavy, aby se jimi má duše nemusela v noci trápit. Prosím sešli mi andělské utěšitele, abych si mohla vychutnat nádherný noční spánek.
MODLITBA ZA ZDRAVÍ NAŠICH MILOVANÝCH
Milovaný Bože,
Děkuji Ti za to, že jsi vyslal k loži mého bližního archanděla Rafaela a andělské léčitele. Vidím, že Ty, Duch svatý, Rafael a andělé objímáte člověka, kterého miluji. Představuji si jej, jak se směje a cítí se lépe. Vím, že se mému milovanému ve skutečnosti vede dobře už teď a žádám o Tvou neustávající pomoc, aby nás tento klid a zdraví doprovázely každým naším dnem. Děj se vůle Tvá.

MODLITBA ZA POČETÍ DÍTĚTE

Drahý Bože,
Máme na rozdávání spoustu lásky a chtěli bychom se o ni podělit s děťátkem. Žádám Tebe i anděly, abyste nám pomohli s početím. Prosíme pošlete do našeho života jednu z vašich nejzářivějších a nejšťastnějších duší duší a umožněte této bytosti, aby se stala naším dítětem. Děkujeme.
MODLITBA ZA NAVÝŠENÍ ENERGIE
Archanděli Michaeli,
Žádám tebe a tvé pomocníky, abyste ke mně neprodleně přišli. Prosím uvolni a odkliď ode mě všechno, co mi bere sílu. Pomoz mi znovu získat ztracenou energii. Děkuji Ti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama