Jak podporovat svoji tělesnou formu na cestě vzestupu II

18. července 2007 v 8:23 | LG. |  Cesta vzestupu
Koupele a sůl na drhnutí pokožky
Naši přátelé zabývající se komunikačními kanály zjistili, že bahenní koupele a minerální lázně, obzvláště sirné, jsou velmi účinné při detoxikaci hmotného těla i energetického pole. Velice rychle přišli na to, že jakmile vynechají koupel, cítí se druhý den mizerně, protože jejich tělo je zahlceno jedy. Takže večerní koupele se staly součástí jejich každodenního rituálu a přetrvaly až dodnes.
Když nechcete využít sirnou koupel, můžete si přidat do vody méně zapáchající koupelovou směs Batherapy, ve které jsou kromě síry zastoupeny minerály a chlorofyl. Míla i Ráma používali tuto směs spolu s častými bahenními koupelemi a sirnýmilázněmi téměř rok.
Též existuje druh bahna s obchodním názvem Fango mud, který je vyráběn
z vulkanického popela s obsahem křemičitanů. Ukázalo se, že bahno je velmi účinné jako detoxikační prostředek a pomáhá i při zmírňování bolestí spojených se vzestupem.
Do koupele si můžete přidávat také mnohé esenciální oleje. Naše komunikační kanály rády využívají levanduli pro její regenerační vlastnosti, mátu peprnou, která stimuluje,
a eukalyptový olej, jenž vyplavuje toxiny z pórů. Často si samy vytvářejí z esenciálních olejů své vlastní směsi, které - smíchány se solí a mandlovým olejem - vytvoří sůl, již můžeme použít na masáž pokožky po koupeli nebo i do samotné koupele.
Sůl na drhnutí odstraňuje mrtvé buňky, a tak zvyšuje účinnost detoxikace. Chcete-li si takovou sůl sami připravit, smíchejte dva hrníčky mořské nebo Epsomské soli, přidejte
po jedné lžičce výtažku z levandule, máty peprné a eukalyptu a dobře zamíchejte se šesti polévkovými lžícemi mandlového oleje. Po sprchování si naberte do dlaně hrst této soli, rozetřete ji po těle a důkladně se jí drhněte. Po dvou minutách se opláchněte vodou
a do sucha vytřete ručníkem. Sůl odstraní z pokožky odumřelé buňky a vonné oleje pomohou v následujících dvou hodinách vyloučit z těla toxiny. Sůl můžete používat každý den po sprchování nebo večer jako náhradu za minerální koupele.
- U někoho může léčení trvat několik měsíců, a proto doporučuji, aby si každý člověk zjistil pomocí testu svalové hmoty potřeby svého těla.
Některé druhy ovoce, například ananas a papája, obsahují navíc ještě trávicí enzymy, které rozbourávají staré a zkornatělé buněčné struktury. Doporučuji jíst čerstvé ovoce nebo pít čerstvě vylisovanou šťávu místo konzervované nebo chemicky upravované. Tato doporučení nejsou neměnná a vy zkrátka musíte dávat pozor, co vaše tělo právě
potřebuje, abyste mohli postoupit do další fáze transformace.
Sluneční lázně
Radím vám, nebojte se slunce. Sluneční záření obsahuje všechny vibrace 5. dimenze, které postupně vstupují do vašeho těla tak, abyste dosáhli vzestupu. Sluneční koupele nezpůsobí hmotnému tělu stárnutí. Místo toho spálí nečistoty a hleny éterického těla, které se shromažďují jako důsledek transformace hmotného těla a energetického
pole. Dvacet minut strávených na slunci je dostatečná doba na odbourání většiny éterických blokád. Pobyt můžete spojit s dvacetiminutovou procházkou. Lidé,
kteří se rádi opalují, mohou slunění a procházku opakovat.
Slunce vás přivede do stavu bezčasovosti a zároveň do společenství se mnou - Matkou Zemí. Spojení se mnou vám umožní plně se odevzdat vědomí vašeho bytí, což vám dovolí zanechat všech činností, které už více nepotřebujete. Tak se začnete cítit lépe, budete osvěženi a připraveni k další fázi "karmického tance" vzestupu. Proto vám doporučuji využívat slunečních paprsků, pomohou vám i při komunikaci se mnou.
Závěr
Doufám, že vám tyto informace budou užitečné. Vy, kteří jste na cestě k vzestupu,
už začínáte chápat, že jste se dostali do zvláštního období života, do období, kdy biologické potřeby vašeho těla jsou nadmíru důležité. Když si uděláte čas, abyste tělu dali to, co potřebuje, ať už je to spánek, výživa, cvičení, slunění nebo koupání, bude vzestup doprovázen méně problémy a těžkostmi. Z tohoto důvodu vám já - Matka Země - přeji, aby tyto informace pronikly do vaší vědomé pozornosti.
Já mám všeobepínající tělo. Některé z globálních změn, které jsou v dohledu, budou důsledkem očisty oblastí, které se během doby staly příliš toxickými. Avšak všechny jedovaté látky mohou, podobně jako ve vašem těle, být vyčištěny pomocí vibrací.
Z tohoto důvodu si přeji, abyste si uvědomili, že všechen toxický nepořádek, který je důsledkem "lidského tance" na Zemi, bude plně odstraněn při mém globálním vzestupu. Je to pouze otázkou času.
Dále vás chci vyzvat k podpoře při velké globální iniciaci, která proběhne při příležitosti konkláve (shromáždění) mistrů. Tato událost přispěje k uvolnění lidské karmy, které je nutné pro můj vzestup. Tak bude dosaženo mého cíle v pokračujícím globálním vzestupu. Na celou akci budu dohlížet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama