Planeta Země

9. října 2007 v 10:48 | LG. |  Cesta vzestupu
Mezi vaším osobním léčením a léčením Země existuje holografický vztah. Mnoha z nás se dotýká spousta bolesti, která dnes na Zemi je. Chceme vědět, jakým způsobem ji my osobně pomáháme vytvořit a jak bychom mohli pomoci ji léčit.
Naše negativní kontakty v mezilidských vztazích jsou vidět na našem léčení planety a fungují holograficky také v našem vztahu k Zemi.
Spojení se Zemí a vytváření vztahu k Zemi se stejně jako vytváření našich vzájemných vztahů nachází na čtvrté úrovni afrického pole. Z hlediska aury je Země živá vnímající bytost a my jsme částí jejího těla.
Protože mysl a vědomí tvoří všechnu hmotu, vytváří vědomí i fyzické tělo Země. Fyzická Země, stejně jako naše těla, pochází z vědomí, které ji vytvořilo. Naše vědomí je spojeno s naším tělem prostřednictvím afrického pole. Také Země má své vědomí a je s ním spojena stejně - přes své africké pole. Některé skutečnosti o auře Země jsou známé díky studii o magnetosféře a Van Allenových pásech, které jsou součástí zemského magnetického pole. Mnoho lidí vidělo úžasné barvy polární záře, velmi podobné lidské auře.
Jelikož jsou naše těla součástí Země, jsme s ní holograficky spojeni. Z ní pocházíme a ona je naší matkou. Původní obyvatelé Ameriky (a nejen oni) uctívali toto spojení a hluboce vnímali naši závislost na ní.
Mnoho lidí naší současné kultury jakoby na tuto závislost a naše spojení se všemi bytostmi na ní zapomnělo.
Jednáme, jako kdyby nám patřila, a dokonce skutečně věříme, že její části můžeme vlastnit. Jak to hezky řekl krokodýl Dundee ve filmu: "Je to jako když se dvě blechy dohadují, které z nich patří pes, na kterém žijí."
Velká část našeho špatného zacházení se Zemí pochází z osobní bolesti, kterou nám vždy znovu přinášejí naše negativní přesvědčení. Společně zůstáváme plni této bolesti a společně také naši planetu ničíme.
V holografické teorii naše činy ovlivňují všechno, co existuje. Nějak - možná malým dílem musíme být tedy zodpovědni za to, co se dnes na Zemi děje. Koneckonců menší systém uvnitř většího je s nímpřímo spojen a na větší systém okamžitě působí. To je pro mnohé z nás ochromující myšlenka. Máme dost co dělat se svými vlastními životy bez toho, abychom na sebe brali odpovědnost za planetární problémy. Řada z nás se točí zády k problémům lidstva jako celku.
V následujícím článku pochopíte, jak pomáháme problém vytvořit, ale také jak máme pracovat na své části úkolu bez toho, že bychom se cítili jeho grandiózností zavaleni a odešli z něj.
Pochopíte, že když se držíte systémů negativních přesvědčení, které vytváří v našem životě bolest, pomáháme také udržovat tento systém v kolektivním nevědomí lidstva, takže lidská bolest narůstá.
Zdroj: Zjevení Světla - Barbara Ann Brennan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama