Elenari Healing - léčení z říše víl

17. dubna 2008 v 6:26 | LG. |  Reiki
Systém Elenari Healing je výměnný systém, který nevyžaduje výměnu peněz nebo jakékoliv energie. Je to doopravdy jeden z prvních systémů, který roste na tom, že se předává dál. Tudíž nejsou žádné peníze nebo energie zapotřebí, aby se tento systém mohl předávat dál. Vyměňujte jej kompletně se všemi stupni.
Elenari znamená v překladu "Hvězdná víla"
Tato energie pochází z vyšších úrovní starobylých zdrojů, vyšších zdrojů, boha, bohyně, hvězdné říše. Tento systém je tak jednoduchý při používání, protože využívá našich schopností vizualizace a náš úmysl nejen léčit, ale také předávat tento systém ostatním. Spojení s touto energii je vázané se zemí a hvězdami.
Skládá se z pouhých 3 symbolů a může být použit na léčbu každého elementu, každé osoby, zvířete a rostliny. Další možnost využití je manifestace našich potřeb. Je to cesta komunikace - posílání energie od jedné osoby k druhé, skrze náš umysl, náš dech. Dech je přitom střed mezi životem a duchem.
Tento systém nám ukáže, kdo vlastně jsme - bytosti Světla.
Je to pomoc na cestě, když se v nás zvětší nebo rozšíří vědomí, když poroste, a spojí nás se zdrojem veškerého života.
Systém Elenari Healing nám ujasní důvod, proč jsme zde, na zemi. Otevře dveře nového spojení k říši víl, která je zase původem Elenari. Kromě toho vám umožní větší otevření náhledu na přírodu - spojení s matkou Zemí poroste a rozšíří se, pokud se budete chtít vydat na tuto cestu.
Základ tohoto druhu léčení je rovnováha a vytvoření kontaktu léčitele či zasvěceného s třístrannou pyramidou, která zase reprezentuje tři stupně energie:
Láska, Soucit, Osvícení
Každý z ních převezme pozici v srdeční čakře a spojí jedno s druhým skrze zářící energií, která proudí od jednoho symbolu k druhému.
Tato energie pak vystupuje skrze korunní čakru, auru a duchovní těla ke zdroji všeho léčení, osvícení bohem/bohyní. Vytvořit toto spojení k léčivému systému Elenari je cíl 3. mistrovského stupně.
Tok léčivé energie prostupuje mistrem, aby pomohla jak jemu, tak i ostatním. Jakmile dosáhne 3. symbol srdeční čakru, dojde k poznání a spojení této léčivé síly a otevře se její původ v každém z vás.
Tento systém představuje původ přímého a silného léčení a to v každém stupní. V každém stupni už od samého začátku může být energie posílána na dálku. Nemusíte absolvovat zasvěcení do jiných druhů, abyste mohli léčit na dálku nebo posílat energii, protože je tento systém jako takový, sám v sobě uzavřen a zesiluje se každým dalším stupněm. Ve vztahu k reiki je tento systém silnější a zvyšuje tudíž vibrace vaší aury.
Co je Elenari Healing a co není
Elenari Healing není systém reiki. Také nemá mistrovskou linii, která odkazuje na Usuiho nebo jiné systémy. Názvy Elenari, Elenari Reiki a Elenari Heiling System jsou autorskoprávně chráněné. Tyto názvy nesmí být použité na jiné léčivé systémy, reiki nebo systémy, které jsou podobné reiki. Elenari healing se může předávát bez jakéhokoliv předpokladu nebo znalostí s energiemi. Není zapotřebí mistrovského stupně z jiného reiki nebo léčivého systému.
Nenahrazuje to žádnou lékařskou radu nebo lékařsky předepsanou terapii. Užívatel Elenari Healing neni oprávněn diagnostikovat, dávát lékařské rady nebo vytvářet léčebné postupy.
Na základě energií, které proudí při zasvěcování, se doporučuje mezi jednotlivými stupní zahrnout odstupy 3-5 dnů. Vyučující učitel bude rozhodovat o tom, zda je tento systém pro vás vhodný a kdy byste měli obdržet zasvěcení do dalšího stupně. Učitel je navíc oprávněn zamítnout zasvěcení do tohoto systému, pokud je jeho názorem, že nejste dostatečně připraveni s touto energií pracovat.
Doporučuje se, abyste alespoň po dobu 3 dnů mezi jednotlivými zasvěceními pokračovali s léčením na sobě, abyste se s energií mohli spojit a ona se ve vás mohla zcela manifestovat. Myslete prosím na to, abyste pili hodně vody a trávili co nejvíc času v přírodě a vytvořili tak co nejlepší kontakt s Elenari Healing Systémem. Těšte se na to, až budete moci objevovat své zkušenosti s tímto systémem. Lze vše pociťovat, jako nápomocný zdroj, během vašeho procesu růstu a kontaku s říší víl a jejími nádhernými nástroji k léčení na vaší cestě k vědomí.
Existují pouze 3 stupně v Elenari Healing Systému. To by mělo zajistit jednoduché pochopení a použití tohoto holistického systému. Každý stupeň je zakončen zasvěcením, které se předává na dálku. Žádné ruce se vás při zasvěcení nedotýkají. Víly budou tento proces podporovat a pomáhat. Proto si prosím před zasvěcením přečtěte postup. Je to velmi jednoduché.
Jak již bylo řečeno, jedná se o "výměnný systém". Žádné peníze nebo jiné prostředky by neměly sloužit jako výměna pro předání tohoto systému. Proto ho prosím neprodávejte. Spíše to považujte, jako zaplacení dopředu za dávání a příjímání. To také obsahuje skripta, všechny zasvěcení a doklady. Neexistuje žádný duchovní původ kromě shody s vílami.
Mistrovská linie původu by představovala stejně tak, jako jeho prodej, spíše jen omezení. Považujte tento systém jako dar. Pokud byste z nějakého důvodu měli pocit, že tento systém budete muset prodávat, tak bychom vás chtěli varovat. Vezmete-li si peníze, prodáte-li jej, nebo řeknete jiným, že toto všechno mohou dělat - spustí se karmický zákon z říše víl, který na vás začne působit. Tato karma je destruktivní a dlouhotrvající. Je lepší dodržovat etiku a pravidla tohoto systému aby dobro systému Elenari Healing Systém nebylo nějakými komplikacemi rušeno.
Certifikáty a mistrovské linie:
Po ukončení zasvěcení vám bude vydané jednoduché potvrzení o vašem zasvěcení. Tento doklad, ale neopravňuje účastníka k prodeji, ale spíše poukazuje na to, že účastník ukončil výuku v tomto systému a že porozuměl jeho metodě, symbolům a obdržel zasvěcení do všech stupňů. Navíc je účastník poté sám oprávněn zasvěcovat druhé. Nový žák pak může po ukončení opět zasvěcovat druhé, ale musí se i jemu vysvětlit že i on a všechny ostatní lidi, které zasvětí, nesmějí prodávat Elenari Healing včetně všech skript a dokumentů. Neexistuje žádné razítko nebo pečet na certifikátu. Neexistuje mistrovská linie původu, poněvadž jsou víly názoru, že i to by mohlo vytvářet přání prodeje nebo jakési hierarchie. To, ale není jejich úmysl. Vše co oni chtějí je léčit lidi a znovu vytvořit rovnováhu matky Země. Učitelé, kteří vám dají tento dárek od ducha, můžete považovat za láskyplné bytosti. Někoho, kdo s sebou přináší dárek, plný zázraků a světla.
Oni nesou světlo v sobě a předávají ho vám. Tak se stanete i vy láskyplným a dárek pak putuje dál a dál a dál! Doufáme, že budete tento systém respektovat a s ním i jeho kvalitu léčení a budete jej sdílet s ostatními a předávat tak i světlo ostatním.
Toliko manuálek. A teď pár slov z vlastní zkušenosti. Vílí energie je trochu jiná než energie reiki. Je více zemská, řekla bych. Zážitky u zasvěcení jsou fantastické. Kdo z vás má otevřené třetí oko, může nejen vidět "svou" vílu, ale také spoustu ostatních víl a motýlků. Květiny, zvířátka. Má víla je napůl elfka - má špičatá ouška a při zasvěcení mě víly zmenšily na svou velikost a já jsem s nimi lítala po horské louce. Viděla jsem obrovské květiny a obrovská křídla a v první chvíli jsem si myslela, že to jsou ptáci. Ale když mi kamarádka, která mě zasvěcovala řekla, že mě víly zmenšily, uvědomila jsem si, že to byli motýli. Přece jen to třetí oko mi nefunguje tak dobře jako kamarádce. Vidím spíše jen "fotky", kamarádka vidí "video"! :-) Energii lze opravdu hned po zasvěcení posílat. A vnímavější lidi ji i uvidí. Vaše víla s vámi zůstane. Můžete s ní komunikovat, ptát se jí na různé věci či ji požádat, aby vám pomohla vyřešit problém. Je to jako z pohádky. A je to hrozně krásný! ;-) LG.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama