Otevřete dveře svému vyššímu dobru

23. dubna 2008 v 12:32 | LG. |  Meditace
Smyslem této meditace je naučit se otevřeněji přijímat lásku a energii z vesmíru a od vašeho vyššího já a představovat si, jak váš život funguje perfektně ve všech oblastech.
Postup:
1/ Tiše seďte, zhluboka dýchejte a představte si, že otevíráte své srdce všem dobrým věcem, které mohou vejít do vašeho života. Pomyslete na něco, co dokážete přijmout lehce. Pozorujte pocit spojený s přijímáním na co možná nejvíce úrovních. Jak se cítí vaše tělo, když přijímáte? Změní se vaše dýchání nebo pozice těla? Jak se cítíte po emocionální stránce? Dokážete tento pocit, který při přijímání máte, zesílit?
2/ Zatímco setrváváte v tomto pocitu, který ve vás přijímání vyvolává, mentálně pozvěte do svého života všechno dobré a dejte souhlas, aby to k vám mohlo vstoupit. Představte si, jak přijímáte všechno dobré, co pro vás vaše vyšší já má. Všimněte si, nakolik dokážete přijímat, a otevřete se ještě víc. Otevřete se novým myšlenkám, harmoničtějším emocím, fyzické energii a hojnosti v každé oblasti svého života. Tak se sjednotíte s hojností vašeho vyššího já.
3/ Zatímco si k sobě přitahujete dobro, představte si, jak pro ně vytváříte prostor - v mysli, emocích i fyzicky. Udělejte to jednoduše tak, že si představíte, jak si otevíráte svou energii, aby tak všechny chtěné věci mohli najít své místo, až vám do života skutečně přijdou.
4/ Představte si, jak vám vaše vyšší já podává stříbrný pohár naplněný životní energií a úplnou hojností. Jste-li připraveni přijmout do svého života více, napijte se z něj. Naplňte se takovou hojností a energií, jakou jen dokážete přijmout. Až se vrátíte zpět do místnosti, prociťujte, že jste teď otevření novým, dobrým věcem, a potvrďte si, že jste připraveni je mít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama