Ho´oponopono

19. dubna 2010 v 6:58 | LG. |  Cesta vzestupu
Starodávné Havajské učení Ho´oponopono Ho´o = vyčistit
Ponopono = dokonalost, Božství
Ho´oponopono = vyčistit cestu k vnitřnímu Božství.
Stará šamanská technika čištění (mantra).
Mantra = modlitba, odříkávání nebo zpívání textu (vždy ve stejném rytmu a slovosledu). Nejméně 3x - teprve pak se spouští program v nás.
Tiše nebo v duchu opakovat 4 formulky.


Bolestivé vzpomínky mají za následek nerovnováhu či nemoc.
Každá chyba má původ v myšlenkách, které jsou poškozeny bolestivými vzpomínkami na minulost.
Ho´oponopono je způsob, jak uvolnit energii těchto vzpomínek či chyb.

Představte si, že existuje jeden celek - (Absolutno, Jednota, Vesmír, Bůh). Všichni jsme jeho součástí. Když se rozhodneme z tohoto celku odejít a vstoupit do lidského života, vezme si naše duše s sebou zrníčko z toho celku. Kousíček dokonalosti - jádro naší duše. Vejdeme do života a začneme na toto zrnko zapomínat, jako na naše Vědomí z minulosti. Postupně ho zaplavujeme bloky, bolestí, utrpením.... už dávno není zářící, ale stále je dokonalé. Po dlouhé životy žijeme v nevědomí o tomto skvostu uvnitř nás. Až nastane čas procitnutí. Duchovního uvědomování si sebe sama a my vědomě chceme růst, čistit ty nánosy a balast. To je okamžik pochopení, přijímání, odpouštění. Pracujeme na sobě mnoho životů. Až se před naším vnitřním zrakem znovu rozzáří skvostný diamant. Kousíček z dokonalosti. Prozáří nás a rozžehne v nás světlo. To je čas, kdy naše duše opět splyne s Jednotou.
Náš čas je nyní vzácný a nemůžeme si dovolit dlouho čistit mnoho životů. Dostává se nám do rukou zázračná formulka. Po staletí byla přísně střežena, aby dnes byla předána k užívání pro všechny lidské bytosti. Přijměte ji jako dar, posvátnost. A urychleme tak proces čištění karmy. Vezměme odpovědnost za vzpomínky, které neustále projektují naše závislosti, agresivitu, nepřijímání se..... a začněme čistit.
1. Zadejte záměr : Uvolňuji a rozpouštím veškeré vzpomínky, které způsobují........ (např. závislost)
2. Uvědomte si, "svůj kousíček" Dokonalosti nebo chcete-li Božství. Obraťte se k němu a potichu nebo v duchu mu odříkávejte tuto mantru:

Miluji Tě.
Omlouvám se.
Prosím, odpusť mi.
Děkuji Ti.

Prvně ji říkejte s uvědomováním si své chyby, která se přehrává po řadu životů (např. závislost)a s láskou se obraťte ke svému Božství (S pocitem odpovědnosti nad současným problémem). Pak už jen mechanicky odříkávejte mantru. Mantra si sama řekne, kdy je vše dočištěno (pro tento okamžik) - zarazíte se a nevíte jak dál, přeskočíte řádek, prohodíte slovo, něco vás vyruší....
Ve chvíli, kdy jste vyčištěni, přechází energie přes vás k dotyčnému, či situaci... a nabízí se k čištění dál. Je to tedy v plné svobodě. Když se vyčistí člověk, situace... našeho záměru, hledá si energie mantry dál stejný záměr a řetězovitě nabízí čištění po celé planetě.
Pokud nechcete čistit nic konkrétního jen svou karmu nebo posilovat čištění u jiných, odříkávejte mantru ke svému Božství, bez záměru.
Používejte ji kdykoli, kdekoli, jak často to cítíte.
Vyčistěme to co nejrychleji. Nezapomínejte na planetu samotnou, rostliny, stromy, zvířata, vodní toky, kameny.....
Hodně štěstí nám všem.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Madlen Madlen | E-mail | 2. srpna 2010 v 17:40 | Reagovat

Článek se mi moc líbil a budu to přesně podle něho praktikovat.Toho zla je všude až moc a tak je stále co čistit. Díky Madlen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama